HAKKIMIZDA


CSY Global Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş'nin kuruluş hikayesi 1966 da Kütahya’ da başladı. Yıllar geçtikçe çalışma alanlarımız ve bu yolculuğa bizimle devam eden, her geçen yıl artarak büyüyen, alanlarında profesyonel ekibimizle bugüne kadar geldik. ARGE çalışmalarımız doğrultusunda hizmet kalitemizi %100 performansla sürdürebilmek için; Çamaltı Çiftliği, Yumurta Borsası ve CSY Lojistik markalarımızın kuruluşlarını gerçekleştirerek büyümeye devam ettik. Çamaltı Çiftliğiyle Türkiye’nin her ilinde şubeleri bulunan büyük marketlerin( A 101) reyonlarına Uluslararası Sağlık Örgütü tarafından onaylı ISO 22000, Global Enerji Üretim Sertifikası, HACCP sertifikalı ürünlerimizle sofralarınıza sağlıkla ve güvenle her gün misafir oluyoruz. Yumurta Borsası; Türkiye’nin yumurta platformunu elinde tutan, network marketingde Online yumurta satışı sunan girişimci, yenilikçi fikirleriyle gün geçtikçe daha kaliteli hizmet sunan sektöründe lider bir firma oldu. Sadece yumurta üretimi ve satışı sunan değil, aynı zamanda ürünlerimizin güvenle yolculuk etmesi için hem kendi bünyemizde hem de diğer firmalara CSY Lojistik markamızla Türkiye’nin her köşesine güvenli lojistik hizmeti sunmaktayız. Üretim, Marketing ve Lojistik ve Filo Yönetimi ekibimizde çalışan ve bugünlere gelmemizde emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

MİSYONUMUZ


CSY Global Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş olarak yarım asırlık köklü, bilgi ve deneyimimizle çağımızın teknolojisinin ışığında, markalarımızın faaliyet alanlarına ilişkin sektörel gelişmeleri yakından takip ederek, dinamik ve araştırmacı ekip arkadaşlarımızla, müşteri sağlık ve memnuniyetini asıl amaç edinerek, müşterilerimize daima yenilikçi, teknolojik, hızlı ve sağlıklı koşullarla, kaliteden asla ödün vermeden,Yumurta üretiminden satışına kadar lojistiğin her aşamasında A+ kalite hizmet vermektir.

VİZYONUMUZ


Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde markalarımızın prensipleri doğrultusunda en iyi ürünleri ve en iyi hizmeti müşterilerimiz ile buluşturarak; ortak değerlerimize, yönetim ve işletme ilkelerimize dayanan ileri teknoloji sistemler ve tesisler ile uluslararası piyasalarda, üstün hizmetle bir dünya markası olmaktır.

KALİTE VE GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ


Hizmetlerimizi bağlı bulunulan standartlar, yasal mevzuatlar, müşteri şartları ve CSY Global Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş kurum prosedürleri dahilinde sunarak müşteri memnuniyetini temel amaç alarak çalışmalarımızı sürdürmektir.
Yönetim anlayışını, sürekli gelişme felsefesini, yönetimlerini ve sistemlerini tüm süreçlerde KALİTE VE GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ ’ne uygun hale getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek, tüm personele özümsetmek ve bu doğrultuda pazar payını, karlılığını, rekabet gücünü artırmaktır.
Sektöründeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip eder, yönetim kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimizle, ilgili tarafların ihtiyaç ve beklentilerini Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi şartlarına uygun olarak karşılamaktır.
Bugüne kadar yaptığımız ve ileride yapacağımız tüm işlerde, işin kaliteli, ilk defada, zamanında ve her zaman doğrusunu yapma arzusuyla çalışmaktır.
Her türlü hizmet faaliyetleri süresince; ekolojik dengeye zarar vermemek, çalışanlarımızın ve faaliyetlerimizden etkilenecek insanların sağlığına gelebilecek olumsuz etkileri önlemek, kendimizin ve diğer şahısların mal ve mülkiyetine gelebilecek kaza, hasar ve tehlikeleri daha başlangıç aşamasında kontrol etmek için gerekli her türlü korumayı sağlamaya çalışmaktır.
Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemimizi sürekli geliştirmeye ve iyileştirmeye çalışmaktır.
Ürünlerimizi sürekli hijyen ortamında üretip satışa sunmaktır.
Çalışanlarımızın kalite ve Gıda güvenliği bilincini sürekli iyileştirmektir.